Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czernichowie
Login
Hasło
 
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Czernichowie

Nasze sukcesy - 2016/2017

Szkolny Turniej Piłki Ręcznej

W miesiącu kwietniu został rozegrany szkolny międzyklasowy turniej piłki ręcznej. W turnieju miejsce III zajęła klasa IV, miejsce II klasa VI, a miejsce I klasa V. Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju!!!

Konkurs plastyczny pt. NIKOTYNIE MÓWIĘ NIE!"

Konkurs realizowany w ramach Programu Antytytoniowej Edukacji Zdrowotnej "Bieg po zdrowie" ogłoszony przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żywcu. Wzięły w nim udział Weronika Zaręba i Kamila Węglarz. 

Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie środowiska

Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Żywcu.

Daria Ciechacka i Marysia Pszczółka uzyskały bardzo dobry wynik.

Ogólnopolski konkurs TESCO

"Beskidzkie Jagódki" z ZSP w Czernichowie - II miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO - PLANETA

Daria Ciechacka i Adrian Biliński - bardzo dobry wynik

Julia Zemczak

Gabriel Błasiak

Międzyszkolny Gminny Turniej Piłki Ręcznej

W dniu 20 lutego 2017 roku w hali sportowej w naszej szkole odbył się Gminny Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej. W turnieju reprezentacja dziewcząt oraz reprezentacja chłopców naszej szkoły zajęły miejsca I. Naszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy:
  • Kuba Kos
  • Konrad Kupczak
  • Gabriel Błasiak
  • Dominik Droździk
  • Kamil Omasta
  • Bartek Kowalski
  • ukasz Droździk
  • Mateusz Prochot
  • Maks Ladwiniec

Dziewczęta:

  • Paulina Pawełek
  • Agnieszka Prochownik
  • Dominika Kaczmarczyk
  • Daria Ciechacka
  • Marta Talik
  • Wiktoria Kukiełka
  • Julia ukaszek
  • Marysia Pszczółka
Konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny

Dnia 22 grudnia odbył się w szkole konkurs na najpiękniejszy klasowy świąteczny stroik. Wszystkie klasy składały świąteczne życzenia i prezentowały swój stroik. Zwycięzcą konkursu został stroik klasy IIIB. Gratulujemy!!!

KONKURS PLASTYCZNY

I miejsce 

Oskar Grabski kl. II

 

Wyróżnienia:

Zuzanna Janik kl. II

Anna Musiatowicz kl.II

Zofia Zoń kl. II

Radosław Krakowiński kl. II

Wiktoria Urbańska kl. IIIa

Kornelia Nowak kl. IIIa

Eryk Łatanik kl. IIIb

Jakub Furtak kl. IIIb

KONKURS MIESZKAM W BESKIDACH

LISTA UCZNIÓW REPREZENTUJĄCYCH ZESPÓ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W CZERNICHOWIE

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „MIESZKAM W BESKIDACH”.

 

KL.II

1.Dudek Jakub -1 praca

2.Tomasik Oskar- 1 praca

 

KL.IIIa

1.Kliś Dawid – 1 praca

2.Nowak Kornelia – 1 praca

3. Zemczak Mikołaj – 1 praca

 

KL.III b

1.Kos Piotr – 1 praca

2.Kliś Maja – 1 praca

3.Kliś Tymoteusz – 1 praca

4.Kliś Filip – 1praca

5.Bigos Grzegorz – 2 prace

6.Wisła Emilia – 1 praca

7. Górna Wiktoria – 1 praca

8.Noworyta Mikołaj – 2 prace

KL.IV

1.Majdak Damian – 1 praca

2.Zaręba Weronika – 1 praca

 

KL.V

1.Ciechacka Daria – 2 prace

2.Szlagor Kacper – 1praca

3.Ladwiniec Maksymilian – 1 praca

4.Droździk Dominik – 1 praca

5.Pszczółka Maria – 1 praca

6.Kukiełka Wiktoria – 1 praca

 

PRZEDSZKOLE

Kl.0

1.Maiczek Julia – 1 praca

2.Szlagor Mateusz – 1 praca

3.Zaręba Aleksandra – 1 praca

4.Czylok Julia – 1 praca

5.Pszczółka Magdalena – 1 praca

 

Grupa średnia

1.Prochot Karolina – 1 praca

 

 

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Klasy młodsze

Kategoria Soliści:

I miejsce:  Jakub Dudek kl. II

II miejsce: Magdalena Pszczółka kl. "0"

III miejsce: Wiktoria Urbańska kl. III a

Kategoria Duety :

I miejsce: Piotr Kos i Tymoteusz Kliś  kl. III b

                Anna Musiatowicz i Julia Grabska   kl. II

II miejsce: Paulina Żebrowska i Wiktoria Górna   kl. III b

Klasy starsze

Kategoria Soliści:

I miejsce: Weronika Zaręba kl. IV

                Julia Łukaszek  kl. V

II miejsce: Kamila Węglarz   kl. IV

Kategoria Duety:

I miejsce: Wiktoria Kukiełka i Oliwia Jankowska  kl. V

 

Lista wszystkich uczestników konkursu:

Zofia Okrzesik kl. 2

Mikołaj Zemczak kl. 3a

Paulina Pichórz kl.3a

Martyna Kuźmik kl.3a

Maja Kliś kl. 3b

Nikola Laszczak kl.3b

Karolina Furtak kl.4

Hanna Godzieszka kl.4

Kinga Grabska kl.4

Patrycja Tomaszek kl.5

Daria Ciechacka kl.5

Dominika Kaczmarczyk kl.5

Maria Pszczółka kl.5

Amelia Bąk kl.5

 

SZKOLNY KONKURS NA RYMOWANKĘ O PLUSZOWYM MISIU

I MIEJSCA:

Zofia Okrzesik    kl.II

Paulina Pichórz   kl.III a

Emilia Wisła       kl.III b

KONKURS WIEDZY O ZDROWYM ŻYWIENIU

Laureaci szkolnego konkursu "Zdrowo jesz, zdrowo żyjesz"

kl. II – Marta Warjas

kl. IIIa – Kornelia Nowak

kl. IIIB – Emilka Wisła

kl. IV – Joasia Rodak

kl. V – Paulina Pawełek

kl. VI – Konrad Kupczak

Zwycięzcom gratulujemy!

 

 

NAJCIEKAWSZY PLAKAT PROMUJĄCY TABLICZKĘ MNOŻENIA

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA
„NAJCIEKAWSZY PLAKAT PROMUJĄCY TABLICZKĘ MNOŻENIA”

W ramach obchodów „Światowego dnia tabliczki mnożenia”, przypadającego co roku na ostatni piątek września, w naszej szkole został zorganizowany konkurs na „Najciekawszy plakat promujący tabliczkę mnożenia”

Autorami najlepszych prac zostali:

  • Kornelia Nowak
  • Wiktoria Górna
  • Paulina Pichórz

Wyróżnienia otrzymali:

  • Wiktoria Urbańska
  • Kamila Węglarz
  • Weronika Zaręba
  • Daria Ciechacka
  • Maria Pszczółka
GMINNY FESTIWAL PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

9 XI 2016r. odbył się I Gminny Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

Wyróżnienia za udział w festiwalu otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły:

- solistka - Julia Łukaszek - kl.V - "Jesteśmy krajem chleba";

- duet: 

- Kamila Węglarz - kl.IV - "Niepodległość"

- Weronika Zaręba - kl.IV - "Niepodległość"

- zespół wokalny w utworze "Przybyli ułani" w składzie:

-Martyna Kuźmik - kl.IIIa

-Paulina Pichórz - kl.IIIa

-Wiktoria Urbańska - kl.IIIa

- Filip Buratowski - kl.IIIa

- Mikołaj Zemczak - kl.IIIa

- Wiktoria Górna - kl.IIIb

- Nikola Laszczak - kl.IIIb

-Paulina Żebrowska - kl.IIIb

- Grzegorz Bigos - kl.IIIb

- Filip Kliś - kl. IIIB

- Tymoteusz Kliś - kl. IIIb

- Mikołaj Noworyta - kl.IIIb

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU - kategoria U12

W dniu 28 października 2016 roku w Pietrzykowicach odbyły się eliminacje powiatowe turnieju "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU". W kategorii U12 na szczeblu powiatowym nasza szkoła zajęła egzekwo miejsce III. Szkołę reprezentowali:

  • Jakub Kos
  • Marta Talik
  • Nikodem Laszczak
  • Dawid Dadok
  • Dominik Droździk
  • Adrian Biliński
  • Paweł Rodak
  • Piotr Dudek
  • Maks Ladwiniec
  • Kasawery Kurek
Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU - kategoria U10

W dniu 26 października 2016 nasza szkoła wzięła udział w turnieju "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU". W kategorii U10 naszą szkołę reprezentowali:

  • Grzegorz Bigos
  • Tymoteusz Kliś
  • Dawid Kliś
  • Filip Kliś
  • Piotr Kos
  • Eryk atanik
  • Kacper Stasica
  • Marcel Szczyrk
KONKURS WIEDZY O OJCZYŹNIE

Laureaci tegorocznego konkursu Wiedzy o Ojczyźnie:

I MIEJSCA

Mateusz Wojtanek - kl. II

Dawid Kliś - kl. III a

Filip Kliś - kl. III b

Mikołaj Noworyta - kl. III b

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 7 października 2016 roku w hali sportowej w naszej szkole odbył się Gminny Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły zajęły miejsce I. Reprezentacja chłopców w rozgrywkach rejonowych zajęła miejsce IV.

071020161153.jpgNaszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy:
  • Jakub Kos
  • Łukasz Droździk
  • Gabryś Błasiak
  • Laszczak Nikodem
  • Kamil Omasta
  • Adrian Biliński
  • Dominik Droździk
  • Dawid Dadok

Dziewczęta:

  • Marta Talik
  • Daria Ciechacka
  • Paulina Pawełek
  • Weronika Godzieszka
  • Marysia Pszczółka
  • Julia Łukaszek
  • Dominika Kaczmarczyk
  • Weronika Zaręba


Do góry